لوگو باشگاه فوتبال پادما یدک

درباره باشگاه پادما یدک ایرانیان

 

شرکت پادما از سال 1398 با هدف حمایت از جوانان، کاهش آسیب های اجتماعی و اعتلای فرهنگ ورزش و سلامتی در کشور اقدام به تاسیس موسسه فرهنگی ورزشی پادما یدک ایرانیان کرده و از سال 1399 با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی پادما یدک ایرانیان فعالیت خود را به صورت رسمی و حرفه ای در این زمینه آغاز نموده است.

تیم فوتبال پادما یدک

این باشگاه در حال حاضر دارای دو تیم بزرگسالان و امید در زمینه فوتبال می باشد که در فصل گذشته تیم فوتبال بزرگسالان پادما یدک ایرانیان حضوری پررنگ و موفقیت آمیز در لیگ برتر اصفهان و کسب مجوز حضور در جام حذفی فوتبال کشور را داشته است.

همچنین این باشگاه جهت حضور در سایر رشته های ورزشی و حمایت از ورزش بانوان به تازگی اقدام به تشکیل تیم تنیس روی میز بانوان و آقایان نموده است. از جمله بانوان عضو تیم تنیس روی میز این باشگاه می توان از خانم ندا شهسواری نام برد. ایشان تنها بانوی ایرانی هستند که در دو دوره از مسابقات المپیک حضور داشته و در آستانه شرکت در سومین دوره نیز هستند.

امید است این باشگاه با ادامه و گسترش فعالیت های خود در زمینه های متنوع فرهنگی ورزشی گامی موثر در نهادینه سازی و پیشبرد فرهنگ ورزش و سلامتی در استان و کشور عزیزمان بردارد.